Programy pro firmy a soukromé akce

Zajistíme zajímavý pořad pro vaši firmu i soukromou akci. Naše pořady jsou dělané na míru od hodinových přednášek prokládaných tanci až po celodenní teambuildingy s cestovatelskou tematikou.

Pokud se jedná o přednášku případně doplněnou tanci, nabízíme témata z celého světa. Autory těchto komentovaných projekcí jsou cestovatelé Jana a Karel Wolfovi. Všechny přednášky mohou být dále doplněny tematicky tanci a hudbou v podání tanečnic ze skupiny Kintari. Součástí mohou být dále workshopy jak taneční tak tradiční řemesla z jednotlivých zemí. Zajišťujeme i indický, africkým, vietnamský a indonéský catering.

Indonéský den pro firmy:

Součástí Indonéského dne může být indonéský raut, workshopy tradiční batiky pro děti i dospělé, indonéské tance, přehlídka, živá hudba, hostesky v tradičních krojích, bambusový orchestr aj. dle vašich požadavků. Indonéský den je akce vhodná do exteriérů (letní měsíce) a interiérů (celoročně).

Program Indonéský den dle přání může zahrnovat:

poutavé vyprávění o Indonésii doplněné projekcí fotografií a videa Jany Wolfové
prodejní výstavu indonéských šperků
potřebnou techniku a její instalaci (PC, ozvučení, projektor, plátno…)
indonéské, indické a orientální tance v podání taneční skupiny Kintari a skupiny dračího tance
módní přehlídku tradičních oděvů včetně hostesek
až 15ti chodový raut indonéských specialit až pro 300 hostů
workshopy tradiční indonéské batiky pod vedením profesionálních výtvarníků
workshopy hry na bambusové nástroje angklung
workshopy indonéského tance a zpěvu s profesionálními umělci
vystoupení indonéských zpěváků
živý orchestr – gamelan
indonéské dekorace
tombolu
výstavu fotografií a obrázků z Indonésie
na přání zajistíme i vhodné interiérové či exteriérové prostory pro konání této akce

Indonéský den může být půldenní i celodenní akcí. Dle rozsahu požadavků (počet účinkujících, velikost rautu, počet workshopů…) se odvíjí cena. Více informací získáte na info@kintari.org, kde Vám vypracujeme individuální kalkulaci.

Programy pro školky a školy

Nabízíme širokou škálu programů vždy upravených pro danou věkovou skupinu dětí. Speciálně krátké zábavné projekce pro nejmenší doplněné tvořivými dílničkami, kde se školkové děti naučí vyrábět vietnamské klobouky, vytvářet indonéskou batiku nebo hrát na africké bubny, podle tématu programu.

Nabízíme řadu témat, mezi nejoblíbenějšími jsou Indonésie, Afrika, Vietnam, Indie, Kouzlo Asie nebo Za zvířátky kolem světa.

Pro základní školu a střední školu jsou programy delší a náročnější vždy s ohledem na počet účastníků a jejich věku.

Programy si můžete objednat na info@kintari.org, kde vám i sdělíme konkrétní kalkulaci podle požadovaného programu a jeho délky.

Mám zájem o váš program

Napište nám