SUPPORT KINTARI

Společně dětem ke vzdělání

Zaměřujeme se na určitou část ostrova – tím je naše pomoc intenzivnější a umožňuje zajistit vzdělání od školky až po univerzitu.

JAK POSLAT FINANČNÍ PŘÍSPĚVĚK

Jak přispět Kintari?

Můžete přispět jednorázově nebo přispívat pravidelně trvalým příkazem, nově můžete také vaše příspěvky zaslat pomocí účtu Paypal. Rádi vám vystavíme potvrzení o finančním daru pro vaše účetnictví. Pokud máte jakékoliv otázky ke sponzoringu neváhejte nás kontaktovat.

KINTARI foundation

Číslo účtu: 1051079008/0100

IBAN: CZ3601000000001051079008

SWIFT: KOMBCZPPXXX

Paypal: paypal.me/Kintarifoundation

Podívejte se také na naši novou nabídku sponzoringu a odměn a staňte se tak pravidelním podporovatelem Kintari.

BROŽURA S PŘEHLEDEM PRO SPONZORY
PŘEHLED PROGRAMŮ

Náš duch

Od roku 2006 aktivně podporujeme vzdělání dětí na Lomboku. Díky několika pravidelným dárcům a drobným sponzorům se nám podařilo podpořit již několik studentů, kteří dosáhli na jinak velmi nákladné a pro místní nedostupné vysokoškolské vzdělání. Mj. edukujeme místní komunitu v oblasti ochrany přírody a recyklace, neboť pomáháme tam, kde je to efektivní a potřeba.

CHCI FINANČNĚ PODPOŘIT
Založeno Kintari
Ůspěšných projektů
Dobrovolníků

Naše programy

Mrkněte na programy, které nabízíme.

Rozvojové projekty

Od roku 2006 aktivně podporujeme vzdělání dětí na Lomboku.

Dobrovolnické programy

Dobrovolníci se podílejí denně na výuce dětí ve školách a školce Kintari.

Programy pro firmy

Zajistíme zajímavý pořad pro vaši firmu i soukromou akci v rámci teambuildingu.

Cestovatelské pořady

Komentované projekce v délce 1-2 hod. s různou cestovatelskou tématikou.

Taneční vystoupení

Tance ze všech ostrovů Indonésie v originálních kostýmech z daných zemí.

Programy pro školy a školky

Zábavné projekce pro nejmenší doplněné tvořivými dílničkami.

Měli byste zájem o nějaký z uvedených programů pro Vaši organizaci?
Kontaktujte nás!
KONTAKTOVAT KVŮLI PROGRAMU

Zpráva od zakladatelky

Naše pomoc není rozsáhlá. Zaměřujeme se především na jih ostrova Lomboku. Tím je však pomoc intenzivnější, kontinuální a pomáhá zajistit dětem vzdělání od školky až po univerzitu.

I malý finanční příspěvěk se může stát velkou pomocí pro druhé.

–  Mgr. Jana Wolfová  |  ZAKLADATELKA KINTARI

Co se nám společně povedlo

Pár projektů, které jsme zrealizovali díky vám!

2019 - Vybudování první počítačové učebny

V létě 2019 se nám podařilo navázat skvělou spolupráci s firmou HP Inc., díky které jsme mohli vystavět vůbec první počítačovou učebnu pro veřejnost na Lomboku.

2018 - Pomoc v oblasti severního Lomboku po ničivém zemětřesení

Na sklonku roku 2018 postihlo Lombok a především jeho severní část ničivé zemětřesení. S Vaší finanční i materiální pomocí se nám podařilo pomoci nespočtu jednotlivců i skupin v nejhůře postižených oblastech, kam naši dobrovolníci a koordinátoři tuto pomoc pravidelně dováželi.

2018 - Výstavba nové Kintari školky

Díky úžasné pomoci skrze crowdfundingovou kampaň se nám povedlo vybrat dostatek peněz na výstavbu naší nové školky pro místní děti ve vesnici Ngolang. Ta původní byla poničena sérií předchozích zemětřesení a nebyla tak již pro děti bezpečná.

2017 - Vytvoření nových prostorů pro odpolední kurzy Kintari ve vesnici Kuta

Vedle environmentální výuky v rámci hodin angličtiny také dobrovolníci a indonéští učitelé spadající pod Kintari uklízejí okolí škol a pláže. Pro dospělé jsou určeny pokročilé odpolední kurzy angličtiny. Talentovaným studentům pak Kintari financuje studium na středních a na vysokých školách. Kintari tak dává místním obyvatelům především pak dětem šanci na lepší vzdělání a příznivější budoucnost.

2015 - Vybudování a otevření prostor pro odpolední kurzy Kintari ve vesnici Petiwung

Vedle environmentální výuky v rámci hodin angličtiny také dobrovolníci a indonéští učitelé spadající pod Kintari uklízejí okolí škol a pláže. Pro dospělé jsou určeny pokročilé odpolední kurzy angličtiny. Talentovaným studentům pak Kintari financuje studium na středních a na vysokých školách. Kintari tak dává místním obyvatelům především pak dětem šanci na lepší vzdělání a příznivější budoucnost.

2011 - Výstavba první školky Kintari ve vesnici Ngolang

V roce 2011 financovalo Kintari a společně s místní komunitou vybudovalo chybějící školku pro předškolní děti ve vesnici Ngolang, kam pravidelně dojíždějí naši dobrovolníci učit hodiny anglického jazyka a vzdělávat děti skrze hry, umění a další zajímavé aktivity.

2009 - Rekonstrukce základní školy, vyhloubení studny a výstavba umýváren

Kintari v letech 2009-2010 zrekonstruovalo základní školu ve vesnici Ngolang na ostrově Lombok, kterou současně vybavilo školním nábytkem, učebnicemi a zajišťuje zde celoročně výuku angličtiny českými dobrovolníky. Kintari se zde také pořadilo vyhloubit studnu a následně vystavět umývárny. Zavedením hygienických návyků ve škole se tak podařilo zastavit epidemii dětských kožních chorob.

Jak to chodí na Lomboku ve škole

Spolupracujeme:

Pár firem a jednotivců, díky kterým jsme schopni realizovat naše projekty na Lomboku. Děkujeme!

Staňte se také sponzorem

Jak se u nás líbilo některým dobrovolníkům?

„Kintari, ovlivněné místní kulturou má své pro i proti. Když se ale nakonec podívám těm dětem do očí, uvědomím si své povolání. Lombok je skvělej, znám tady každý kout.“

Jakub Jíša

Cestovatel | Koordinátor Kintari

„Na Lomboku to miluji, dokonce si zde stavíme s přítelem takový útulný přírodní baráček. Odlišná kultura Indonésie poskytne člověku velký rozhled do života…“

Dana Bartošová

Cestovatelka

„Učit ty děti první kroky s myší v ruce byl zážitek. Zase si člověk uvědomí co je pro nás samozřejmostí – pro ostatní být nemusí…Věřím, že jim to zase o něco víc rozšíří obzory.“

Barbora Kvapilová

Cestovatelka | Koordinátorka Kintari

„Zázemí Kintari foundation je úžasné a přátelské. Protože jsme měli jak lekce indonéštiny, tak zájemci, kteří jsou trošku tanečně nadaní, mohli chodit na kurzy tradičního indonéského tance.“

Terezie Kracíková

Studentka Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové

„Na Lomboku jsem strávila tři týdny a musím říct, že bych se hned vrátila. Děti byly skvělý, ikdyž občas nás jazykové rozdíly brzdily. Stihla jsem procestovat okolí, včetně Bali a Nusa Penidy.“

Barbora Abelová

Studentka Roskilde University

Místní jsou moc milí lidé, snaží se pomoct, usmívají se a máte z nich takový ten příjemný pocit, že se vám nic nemůže stát. Anglicky umí málo kdo, ale i tak jsme se domluvili.

Adriana Lejsková

Studentka Vysoké školy kreativní komunikace v Praze

PODPOŘIT KINTARI